×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

Svobodne Radio Rádio živě

4.0 od 5.0 při 1 Hodnocení
Svobodné Radio v Kladně je nezávislá rozhlasová stanice, která se nachází v centru města Kladna v České republice. Stanice poskytuje široké spektrum programů, které jsou určeny pro celé regionální a lokální publikum. Svobodné Radio se zaměřuje na kvalitní zpravodajství, ale také nabízí různé hudební a kulturní pořady.

Program Svobodného Radiu je plánován tak, aby oslovil širokou veřejnost v regionu Kladna. Stanice vysílá všední dny od 6:00 do 23:00 hodin a o víkendech od 7:00 do 23:00 hodin. Ranní bloky jsou věnovány aktuálním zprávám, dopravnímu informacím a počasí. Odpolední program se zaměřuje na kulturní a společenské témata, zatímco večerní vysílání poskytuje hudbu pro relaxaci a oddych.

Svobodné Radio je nezisková stanice, která více než 20 let poskytuje kvalitní rozhlasové vysílání pro celé regiony Kladna a okolí. Se svým výrazným podílem na zpravodajství a kulturních tématech si získalo velkou popularitu a spoustu věrných posluchačů.
Poslouchej Svobodne Radio v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej Svobodne Radio v aplikaci radio.net
Station