×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

Rádio Impuls Rádio živě

0.0 od 5.0 při 0 Hodnocení
Rádio Impuls je rozhlasová stanice, která sídlí v Praze v České republice. Je to oblíbená stanice v celé zemi, s posluchači nejen v Praze, ale i v okolních regionech. Program stanice se zaměřuje na současnou populární hudbu a také na živé vysílání z nejrůznějších akcí v České republice.

Rádio Impuls nabízí celodenní vysílání s mnoha různými pořady, které jsou zaměřené na různé věkové skupiny a zájmy posluchačů. Ráno je stanice plná živosti a energie díky rannímu show, která nabízí světové novinky, zprávy z domova i ze zahraničí, zábavu a četné soutěže. Během dne si posluchači mohou vychutnat hity ze seznamů nejhranějších písní a o víkendech nabízí stanice speciální pořady včetně rockových a metalových hitů.

Rádio Impuls je také známé pro své zpravodajství, včetně místních a národních zpráv, sportovních událostí a vydavatelských tipů. Celkově je Rádio Impuls jedním z nejoblíbenějších rozhlasových stanic v České republice díky svému atraktivnímu programu a talentovanému týmu osobností.
Poslouchej Rádio Impuls v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej Rádio Impuls v aplikaci radio.net
Station