×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

Evropa 2 Top 40 Rádio živě

2.0 od 5.0 při 1 Hodnocení
Evropa 2 Top 40 je hudební rádiová stanice, která pochází z Prahy v České republice. Kanál je určen hlavně pro posluchače, kteří rádi poslouchají současnou hudbu. Vysílá po celé zemi a je k dispozici prostřednictvím webového streamu pro posluchače z celého světa.

Evropa 2 Top 40 nabízí širokou škálu populární hudby, včetně hitů z nejnovějších alb a populárních písní z různých hudebních žánrů. Kromě toho se na rádiu také vyskytují interaktivní programy s živými moderátory, soutěže a aktuální zprávy z oblasti zábavy, sportu a světa celebrit.

Rozvrh Evropa 2 Top 40 se zaměřuje především na vysílání v odpoledních a večerních hodinách, kdy posluchači mají nejvíce času a chuť poslouchat hudbu a relaxovat. Celkově je Evropa 2 Top 40 skvělou volbou pro posluchače, kteří hledají nové hudební trendy a populární hitparády.
Poslouchej Evropa 2 Top 40 v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej Evropa 2 Top 40 v aplikaci radio.net
Station