×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

RFERL 17 Afghan Rádio živě

0.0 od 5.0 při 0 Hodnocení
RFERL 17 Afghan v Praze, České republice, je rádiový kanál, který se zaměřuje na poskytování zpravodajství a informací o Afghánistánu a souvisejících regionech. Kanál vysílá různé programy, které zahrnují rozhlasové reportáže, rozhovory s expertními hosty a diskusních panelů.

Své posluchače informuje o aktuálních politických, sociálních a ekonomických událostech v Afghánistánu a v regionu střední Asie, jakož i o mezinárodních vztazích a bezpečnostní situaci. Posluchači se dozvídají, jaké jsou výzvy a problémy, před kterými stojí Afghánistán, jako například války, terorismus, korupce a další.

RFERL 17 Afghan vysílá v určitých intervalech v průběhu dne a nabízí svým posluchačům možnost sledovat své oblíbené programy online. Jeho cílem je poskytnout kvalitní zpravodajství a informace pro všechny, kteří jsou v Afghánistánu a střední Asii či těch, kteří mají zájem o tyto regiony.
Poslouchej RFERL 17 Afghan v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej RFERL 17 Afghan v aplikaci radio.net
Station