×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

RADIO66 Rádio živě

0.0 od 5.0 při 0 Hodnocení
RADIO66 je rádiová stanice sídlící v Praze, Česká republika. Zaměřuje se především na posluchače z Prahy a okolí, ale jeho dosah je daleko větší. Stanice nabízí celodenní provoz a speciální programy, s důrazem na hudbu 60. až 90. let. Kromě toho se vysílají také zpravodajství, různé rozhovory a dobové reklamy.

Jedním z hlavních programů stanice je hudební show, která se vysílá každý den odpoledne. Během této show mohou posluchači žádat o své oblíbené skladby a zúčastnit se soutěží s různými cenami.

RADIO66 také poskytuje aktuální informace o kulturních a společenských událostech v Praze a ve světě. Mezi hlavními partnery stanice jsou přední hudební společnosti a kulturní instituce.

Celkově lze RADIO66 charakterizovat jako výbornou volbu pro fanoušky starší generace, kteří si přejí nostalgicky zavzpomínat na své oblíbené hudební skupiny a získat informace o zajímavých kulturních akcích v Praze.
Poslouchej RADIO66 v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej RADIO66 v aplikaci radio.net
Station