×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

Radio Prague International Rádio živě

0.0 od 5.0 při 0 Hodnocení
Radio Praha International je mezinárodní rozhlasová stanice sídlící v Praze, Česká republika a vysílající programy pro posluchače po celém světě. Jeho programy jsou produkovány v angličtině, němčině, španělštině, francouzštině, ruštině a čínštině, a jsou určeny především zahraničním návštěvníkům České republiky, kteří se zajímají o politiku, kulturu, historii a turistické tipy.

Stanice vysílá tématické pořady, zpravodajství a hudbu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Například každý den ráno můžete slyšet zpravodajství z České republiky a celého světa, následované pořadem o české kultuře a historii. Odpoledne a večer můžete zaslechnout pořady věnované konkrétním tématům, jako jsou například cestování, sport, technologie a životní prostředí.

Radio Praha International je informačním zdrojem pro cizince, kteří hledají informace o naší zemi. Stanice se snaží vysílat vyvážený a objektivní pohled na události v České republice a nabízí svým posluchačům nejen poutavý program, ale také novinky a zajímavosti z celého světa.
Poslouchej Radio Prague International v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej Radio Prague International v aplikaci radio.net
Station