×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

Rádio Géčko Rádio živě

0.0 od 5.0 při 0 Hodnocení
Rádio Géčko vystartovalo v roce 2009 a je českou rozhlasovou stanicí z Prahy. Program této stanice je zaměřen na moderní hudbu a aktuální zprávy, které zahrnují témata z celého světa. Cílovou skupinu tvoří zejména mladší posluchači, kteří ocení energické tempo vysílání a interaktivitu stanice.

Rozhlasová stanice vysílá na frekvenci 106.9 FM nejen v Praze, ale i v dalších regionech, jako je Středočeský kraj nebo město Plzeň. Denní program se skládá z hudebních pořadů různých žánrů, od populární muziky po alternativní hudební směry, a také zpravodajství v reálném čase.

Vysílání stanicu běží tendence ze 7:00 do 22:00 hodin, ale program není koncipován jako pevný playlist. Stanice průběžně uvádí pořady v engasiastickém stylu a pří všech hudebních žánrech tak, aby ladil na vlnu všech posluchačů. Celkově se jedná o rádio, které dokáže zaujmout široké spektrum posluchačů různých věkových kategorií a zájmů.
Poslouchej Rádio Géčko v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej Rádio Géčko v aplikaci radio.net
Station