×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

Radio Depeche Mode Rádio živě

0.0 od 5.0 při 0 Hodnocení
Radio Depeche Mode v Praze v České republice je hudební stanice založená na hudební kariéře populární britské kapely Depeche Mode. Stanice hraje celé spektrum skladeb od roku 1980 až do současnosti, včetně všech hitů, rarit a remixů. Je určena fanouškům Depeche Mode po celém světě. Frekvence stanice je vysílána z Prahy a má vynikající zvukovou kvalitu.

Program na stanici je plánován tak, aby fanoušci Depeche Mode mohli poslouchat své oblíbené skladby 24 hodin denně. Stanice také přináší rozhovory s členy kapely a zábavnými informacemi o skupině. Na stanici se neobjeví žádné reklamy ani přerušení.

Radio Depeche Mode je ideální volbou pro všechny fanoušky této kultovní kapely. Stanice nabízí nekonečný proud celosvětových hitů a rarit, které by neměly uniknout fanouškům.
Poslouchej Radio Depeche Mode v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej Radio Depeche Mode v aplikaci radio.net
Station