×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

Queenradio.net Rádio živě

0.0 od 5.0 při 0 Hodnocení
Queenradio.net je internetový rozhlasový kanál sídlící v Praze, České republice. Je určen pro fanoušky legendární britské kapely Queen, ale také pro všechny příznivce kvalitní hudby bez věkového či hudebního omezení.

Program stanice je bohatý a pestrý a zahrnuje nejen největší hity kapely Queen, ale také různé pořady zaměřené na hudbu, zpravodajství z hudebního světa, rozhovory s osobnostmi a mnoho dalšího. Queenradio.net vysílá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to včetně živých vysílání ze speciálních akcí.

Kanál není určen pouze pro posluchače z České republiky, ale pro fanoušky Queen po celém světě, kteří se mohou zapojit do chatu nebo odeslat své hudební přání. Stanice je také k dispozici prostřednictvím internetového rádiového přehrávače a mobilních aplikací, čímž umožňuje poslech kdykoliv a kdekoli.
Poslouchej Queenradio.net v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej Queenradio.net v aplikaci radio.net
Station