×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

Hitrádio Osmdesátka Rádio živě

0.0 od 5.0 při 0 Hodnocení
Hitrádio Osmdesátka je hudební rozhlasová stanice sídlící v Praze v České republice. Je zaměřená především na posluchače, kteří rádi poslouchají hudbu z osmdesátých a devadesátých let. Tato stanice má široký dosah, takže je vysílána v mnoha různých regionech v celé České republice.

Programem stanice jsou hity 80. a 90. let od interpretů jako jsou např. Madonna, Michael Jackson, Depeche Mode a Bon Jovi. Stanice si klade za cíl vysílat nejlepší hudbu z tohoto období a vzpomínat s posluchači na ikonické skladby z historie pop music.

Hitrádio Osmdesátka má celodenní program, takže posluchači si mohou vychutnat hudbu bez ohledu na čas. Stanice je velmi oblíbená mezi lidmi, kteří rádi poslouchají nostalgické skladby z osmdesátých a devadesátých let a kteří si chtějí připomenout slavnou minulost pop music.
Poslouchej Hitrádio Osmdesátka v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej Hitrádio Osmdesátka v aplikaci radio.net
Station