×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

Hitrádio FM Plus Rádio živě

3.0 od 5.0 při 1 Hodnocení
Hitrádio FM Plus je oblíbenou rozhlasovou stanicí v Plzni, České republice. Stanice vysílá pro široký okruh posluchačů v Plzni a okolních regionech. Program nabízí hudbu všech žánrů od 70. let až po dnešek, výjimečné zpravodajství a zábavu. Stanice je navíc propojena s místním životem a přináší unikátní informace o místním dění.

Vysílací plán stanice obsahuje nejnovější zprávy, informace o počasí, dopravě a nejzajímavější akce v Plzni a okolí. Na programu Hitrádia FM Plus je také velké množství různých soutěží a speciálních akcí pro posluchače.

Stanice se může pochlubit kvalitou a vyvážeností programů, které jsou založené na nejlepších skladbách a představují nejnovější trendy. Hitrádio FM Plus je ideální volbou pro každého, kdo hledá báječnou hudbu, informace o místním dění a neomezenou zábavu.
Poslouchej Hitrádio FM Plus v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej Hitrádio FM Plus v aplikaci radio.net
Station