×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

Cesky Rozhlas Plzeň Rádio živě

0.0 od 5.0 při 0 Hodnocení
Cesky Rozhlas Plzeň je regionální rozhlasová stanice, která sídlí v Plzni, v České republice. Je určena pro posluchače v Plzeňském kraji. Program rozhlasové stanice je plně věnován regionálním tématům a událostem, které se odehrávají v Plzeňském kraji. Stanice nabízí zpravodajské relace, kulturní pořady, sportovní reportáže a další zajímavé programy. Vysílání je k dispozici 24 hodin denně a produkce je kvalitní a variabilní.

Den začíná ranními rozhovory, které poskytují informace o aktuálních děních v kraji a probírají zajímavé témata. Následuje denní blok, který obsahuje další aktuality a zpravodajské pořady. Odpoledne se vysílají kulturní programy, které nabízejí zajímavé pohledy na místní divadelní a hudební scénu. Večer je věnován sportovním událostem a pořadům, které analyzují aktuální dění v těchto oblastech. Výsledkem programu Cesky Rozhlas Plzeň je úspěšná kombinace kvalitní zpravodajské a kulturní produkce, což dělá tuto regionální rozhlasovou stanici jedním z nejpopulárnějších v Plzeňském kraji.
Poslouchej Cesky Rozhlas Plzeň v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej Cesky Rozhlas Plzeň v aplikaci radio.net
Station