×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

Funkstar Radio Rádio živě

0.0 od 5.0 při 0 Hodnocení
Funkstar Radio je rádio stanice sídlící v Praze, v České republice, která se specializuje na hudební žánr funk a soul. Je navržena pro posluchače, kteří mají rádi tento typ hudby, a nabízí celodenní program s vysíláním 24 hodin denně.

Posluchači mohou očekávat širokou škálu hitů funk a soulu ze 70. a 80. let, stejně jako některé nové skladby a díla od nejúspěšnějších umělců. Stanice také nabízí moderované show, ve kterých posluchači mohou slyšet o nejnovějších událostech a novinkách v hudebním průmyslu, stejně jako o umělcích, kteří vytvořili některé z největších hitů.

Funkstar Radio je jasnou volbou pro každého, kdo miluje hudbu s velkými groove a taneční rytmus. Stanice je přístupná celému území České republiky a je dostupná na mnoha platformách, jako jsou FM rádia, DAB rádia, internetové rádio a podcasty.
Poslouchej Funkstar Radio v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej Funkstar Radio v aplikaci radio.net
Station