×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

Fajn Radio Black Rádio živě

0.0 od 5.0 při 0 Hodnocení
Fajn Radio Black je hudební stanice sídlící v Praze, Česká republika, a zaměřuje se především na žánry hip-hop, R&B a urban. Stanice se soustředí na posluchače ve věkové skupině 18-40 let a nabízí jim jedinečnou směsici populárních hitů a undergroundové scény.

Program Fajn Radio Black je rozdělen do různých bloků, které se soustředí na různé žánry a umělce. Mezi nejpopulárnější patří Urban Radio, které se vysílá každé pondělí a středu od 19:00 do 21:00 a Friday Night Live, které se vysílá každý pátek od 20:00 do 22:00. V rámci těchto bloků mohou posluchači slyšet nejnovější písně od umělců jako Kendrick Lamar, Drake a Post Malone.

Fajn Radio Black je ideální volbou pro ty, kteří chtějí poslouchat moderní a aktuální hudbu v žánru hip-hop a urban, a to nejen v Praze, ale také v celé České republice.
Poslouchej Fajn Radio Black v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej Fajn Radio Black v aplikaci radio.net
Station