×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

CRo Jazz Rádio živě

0.0 od 5.0 při 0 Hodnocení
CRo Jazz je rozhlasová stanice v České republice se sídlem v Praze. Je zaměřena na jazzovou hudbu a nabízí posluchačům skvělý výběr různých žánrů jazzu včetně klasického, moderního, world jazzu atd. Stanice je určena posluchačům z celé České republiky, kteří mají zájem o tento žánr hudby.

Program CRo Jazz obsahuje rozmanité pořady s jazzovou hudbou od různých hudebníků, jak lokálních, tak mezinárodních. Stanice také zahrnuje živé vystoupení jazzových kapel a festivalů, které se konají v České republice i v zahraničí. CRo Jazz vysílá 24 hodin denně a posluchače mohou naladit na frekvenci 92,3 FM. Stanice také vysílá svůj obsah online, takže je dostupná po celém světě. Pro milovníky jazzu je CRo Jazz ideální volbou pro poslech a objevování nejnovějších trendů v této klasické hudbě.
Poslouchej CRo Jazz v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej CRo Jazz v aplikaci radio.net
Station