×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

Cesky Rozhlas Region Stredocesky kraj Rádio živě

0.0 od 5.0 při 0 Hodnocení
Cesky Rozhlas Region Stredocesky kraj je rozhlasový kanál sídlící v Praze, v České republice. Jeho hlavním posláním je informovat občany Středočeského kraje o dění v této oblasti. Vysílá celý den a tato stanice nabízí rozmanitý program, který zahrnuje zpravodajství, pořady zaměřené na kulturu, umění, sport a zábavu.

Kanál je určen především pro posluchače žijící v okolí Středočeského kraje. Program se skládá z pravidelných aktualit a zpravodajských relací, které jsou doplněny o vzdělávací a kulturní pořady. Cesky Rozhlas Region Stredocesky kraj vysílá především v češtině a zaměřuje se na místní témata.

Každý den se posluchači mohou těšit na zajímavé rozhovory a reportáže, které mapují dění v kraji. V rámci svého programu nabízí kanál i různé hudební pořady, včetně hitparád a živých koncertů. Cesky Rozhlas Region Stredocesky kraj je ideální volbou pro všechny, kdo chtějí být informování o dění v regionu a zároveň se nechat unášet vlnami skvělé hudby.
Poslouchej Cesky Rozhlas Region Stredocesky kraj v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej Cesky Rozhlas Region Stredocesky kraj v aplikaci radio.net
Station