×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

Cesky Rozhlas D-dur Rádio živě

0.0 od 5.0 při 0 Hodnocení
Rozhlas D-dur je vysílací kanál Českého rozhlasu, který sídlí v Praze. Kanál přináší program hudby klasického stylu, která je zaměřena převážně na posluchače v České republice. Vysílání kanálu je dostupné pro posluchače v celé republice a není omezeno na konkrétní geografickou lokalitu. Rozhlas D-dur je k dispozici na různých platformách, včetně rozhlasových přijímačů, online streamování a mobilních aplikací.

Kanál nabízí rozmanitý program skládající se z hudby klasických mistrů, árií a oper, a také komentářů o hudbě, umělcích a hudebních skupinách. Rozhlas D-dur má stabilní vysílací časy, aby posluchači věděli, kdy mají očekávat své oblíbené programy. V průběhu dne můžete slyšet živě vysílané koncerty a také reprízy nejoblíbenějších pořadů.

Rozhlas D-dur poskytuje posluchačům nezaměnitelný zážitek z poslechu klasické hudby ve vynikající kvalitě zvuku. Je to ideální kanál pro milovníky klasické hudby a pro ty, kteří si chtějí užít skutečnou kvalitu poslechu.
Poslouchej Cesky Rozhlas D-dur v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej Cesky Rozhlas D-dur v aplikaci radio.net
Station