×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

Cesky Rozhlas 7 Radio Praha Rádio živě

0.0 od 5.0 při 0 Hodnocení
Ceský rozhlas 7 Radio Praha je verejne-pravny rozhlasový kanál v Cechách, který je urcen predevsim ceskému obyvatelstvu v ruznych regionech. Jeho program se skládá z ruzných zpravodajských a publicistických pořadu, hudby, rozhovorů a kulturních událostí. Radio Praha poskytuje komplexní informace pro posluchace doma i v zahraničí a vyznacuje se vysokou profesionalitou svých novináru a moderátoru.

Program kanálu zahrnuje napríklad ruznojazyčné zpravodajství v ceském, anglickém, španelském nebo ruském jazyce, rozhovory s osobnostmi z oblasti politiky, kultury, sportu, nebo napríklad cyklus pořadu "Za oknem Prahy", který seznamuje posluchace s kouzly a zajímavostmi ceské metropole. Radio Praha se také venuje historicalnim událostem a památkám v Cechách, kulturnímu dění a spolecenským tématum. Kanál vysílá 24 hodin denne a je k dispozici online na webových stránkách i prostrednictvím mobile aplikace.
Poslouchej Cesky Rozhlas 7 Radio Praha v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej Cesky Rozhlas 7 Radio Praha v aplikaci radio.net
Station