×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

Radiožurnál Sport - Cesky Rozhlas Rádio živě

0.0 od 5.0 při 0 Hodnocení
Radiožurnál Sport je sportovní stanicí Českého rozhlasu s hlavní lokalitou v Praze, která přináší svým posluchačům aktuální zpravodajství ze světa sportu, reportáže a exkluzivní rozhovory s významnými sportovci a trenéry. Stanice se zaměřuje na nejznámější sporty v Česku, jako jsou fotbal, hokej, basketbal a volejbal, ale rovněž se nevyhýbá ani menším sportovním odvětvím.
Program Radiožurnálu Sport je dostupný v celé České republice a přináší posluchačům kompletní přehled sportovních událostí dne včetně výsledků a statistik, analýz a prognóz. Vysílání Radiožurnálu Sport probíhá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, což zajišťuje neustálý přístup k nejnovějším informacím ze sportovního světa. Stanice má vlastní webovou stránku, kde jsou dostupné nejnovější články, reportáže a videa z prostředí sportu.
Poslouchej Radiožurnál Sport - Cesky Rozhlas v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej Radiožurnál Sport - Cesky Rozhlas v aplikaci radio.net
Station