×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

Cesky Impuls Rádio živě

0.0 od 5.0 při 0 Hodnocení
Rádio Český Impuls je hudební stanicí vysílající z Prahy v České republice. Stanice je primárně zaměřená na populární českou a slovenskou hudbu, ale vysílá také mezinárodní hity. Je určena pro posluchače v České republice, ale také v sousedním Slovensku.

Program rádia Český Impuls je vytvořen tak, aby oslovil široké spektrum posluchačů. Můžete zde slyšet mix aktuálních hitů, ale také osvědčených klasik. Stanice také vysílá pořady s různými moderátory, kteří posluchačům přinášejí informace o nejnovějších trendech a zábavu.

Vysílací časy stanice jsou řízeny programovým schématem, které zahrnuje ranní show, polední pauzu, odpolední blok a večerní vysílání. V každé části dne je zajištěna vhodná hudba a příjemné zpravodajství.

Celkově lze říci, že rádio Český Impuls je stanicí, která je velmi populární v České republice a Slvensku pro svůj pestrý výběr populární hudby a kvalitní pořady.
Poslouchej Cesky Impuls v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej Cesky Impuls v aplikaci radio.net
Station