×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

Hitrádio Millenium Rádio živě

0.0 od 5.0 při 0 Hodnocení
Hitrádio Millenium je celostátní rozhlasová stanice působící v Ostravě a zaměřující se na mladou a aktivní posluchačskou skupinu. Stanice nabízí širokou škálu hudebních žánrů, včetně aktuálních hudebních hitů a populárních světových skladeb. Kromě toho mohou posluchači slyšet také kvalitní rozhovory, zábavné soutěže a aktuality z celého světa. Rádio se zaměřuje na moderní technologie a stále se vylepšuje a zlepšuje svůj zvukový design.

Programy Hitrádia Millenium jsou přizpůsobeny potřebám mladých posluchačů a jsou vysílány 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hlavními pořady jsou například "Ranní show", "Polední program" a "Večerní program", které nabízejí vše, co posluchači potřebují k tomu, aby si užili svou oblíbenou hudbu a zábavu. Hitrádio Millenium je rozhodně jednou z nejoblíbenějších rádiových stanic v České republice a je vhodné pro všechny, kdo chtějí být v kontaktu s nejnovějšími hudebními trendy.
Poslouchej Hitrádio Millenium v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej Hitrádio Millenium v aplikaci radio.net
Station