×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

Radio Cas Ostravsko Rádio živě

0.0 od 5.0 při 0 Hodnocení
Radio Cas Ostravsko je rádio stanice v České republice, která sídlí v městě Ostrava. Stanice je zaměřena na posluchače z Ostravy a okolních regionů. Jejich program zahrnuje informace o aktuálním dění ve městě, dopravní situaci a předpovědi počasí. Kromě toho mají rozhovory s osobnostmi, hrají hudbu a nabízejí různé zábavné soutěže pro své posluchače.

Radio Cas Ostravsko vysílá po celý den, sedm dní v týdnu. V ranních hodinách nabízejí ranní blok, který zahrnuje zpravodajství, dopravní informace a konkretizuje celkový program dne. Večery jsou zaměřené na hudbu a zábavu. V sobotu a neděli nabízejí speciální programy, jako je například rozhlasové hry nebo živá hudba.

Vzhledem k širokému spektru nabízených programů je Radio Cas Ostravsko vhodné pro každého, kdo hledá aktuální informace o Ostravě a zábavný den.
Poslouchej Radio Cas Ostravsko v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej Radio Cas Ostravsko v aplikaci radio.net
Station