×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

Club Radio Rádio živě

5.0 od 5.0 při 1 Hodnocení
Club Radio je hudební rozhlasová stanice, která sídlí v Rosicích v České republice. Stanice je zaměřena především na mladou generaci a hudební fanoušky, kteří hledají stálý zdroj nových a zajímavých skladeb. Program stanice se skládá z nejnovějších hitů a oblíbených písní z různých žánrů, včetně popu, rocku, elektronické a taneční hudby.

Club Radio je vysílán po celé České republice a jeho posluchači mohou naladit své rádio či online stream kdykoliv během dne a poslouchat své oblíbené písně. Stanice se také snaží přinášet zábavný a interaktivní program pro své posluchače, včetně talkshow, soutěží a hudebních chartů.

Club Radio chce nejen nabídnout skvělou zábavu, ale také pomoci podpořit talentované umělce a DJe. Proto stanice pravidelně pořádá soutěže a přináší exkluzivní rozhovory s hudebními osobnostmi. Club Radio je skvělým zdrojem pro mladé lidi, kteří milují hudbu a chtějí zůstat v kontaktu s nejnovějšími hudebními trendy.
Poslouchej Club Radio v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej Club Radio v aplikaci radio.net
Station