×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

Radio Cas Olomoucko Rádio živě

0.0 od 5.0 při 0 Hodnocení
Radio Cas Olomoucko je rádiová stanice sídlící v Olomouci v České republice. Je zaměřena na posluchače v regionu Olomoucko a nabízí různorodý program od hudby až po diskuse a pořady zaměřené na zpravodajství. Rádio vysílá 24 hodin denně a je dostupné prostřednictvím FM vysílače nebo online streamování.

V programu najdete celodenní rozhlasové vysílání s pestrou hudbou ze všech žánrů. Mezi nejpopulárnější pořady patří snídani s Peterem, kde posluchači mohou získat důležité informace z domova i ze světa, a také se dozvědět o aktuálním počasí. Rádio také nabízí zábavné pořady a interaktivní soutěže s možností výhry.

Radio Cas Olomoucko je oblíbenou stanicí v regionu Olomoucko s vysokou kvalitou programu. Pokud hledáte zábavu, informace, aktuální zpravodajství a dobrou hudbu, určitě si na této stanici přijdete na své.
Poslouchej Radio Cas Olomoucko v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej Radio Cas Olomoucko v aplikaci radio.net
Station