×

Rozhlasová stanice z:

Všechny kraje Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Menu

Kiss Publikum Rádio živě

0.0 od 5.0 při 0 Hodnocení
Kiss Publikum je rozhlasová stanice, která sídlí v Zlíně, Česká republika. Stanice je zaměřena na vysílání pro širokou veřejnost a nabízí různorodý program, včetně oblíbené hudby, zpravodajství a mnoha dalších aktivit, které upoutají vaši pozornost. Stanice připravuje program 24 hodin denně, aby pokryla všechny základní požadavky posluchačů. Můžete poslouchat svůj oblíbený program kdykoliv, kdekoliv a ze všech míst.

Kiss Publikum je určen pro posluchače z celého Zlínského kraje a dalších okolních regionů. Stanice má vysílací síť, která pokrývá celou oblast a zajistí, že její posluchači jsou vždy v kontaktu s aktuálními událostmi.

Hlavními prvky programu stanice jsou hudební festivaly, zpravodajské zpravodajství, další témata týkající se místních a celosvětových událostí. Zkrátka, Kiss Publikum je vhodným kanálem pro všechny, kteří hledají prvotřídní vysílání a nechtějí přijít o své oblíbené hudební skladby.
Poslouchej Kiss Publikum v <strong>aplikaci radio.net</strong>
Poslouchej Kiss Publikum v aplikaci radio.net

Další rozhlasové stanice z Zlínský kraj

Station